Targi Wnętrz HOME DECOR – 8-11 marzec 2016 r. Poznań

15-03-2016

W dniach od 8 do 11 marca br. firma Nielsen Polska wzięła udział w Targach Wnętrz HOME DECOR w Poznaniu. Targi mieściły się w dwóch halach Międzynarodowych Targów Poznańskich i zgromadziły niemal 150 wystawców prezentujących dekoracje, oświetlenie, tekstylia oraz wyposażenie kuchni i łazienki.

(more…)

Wernisaż „To co trwałe. Górale, tradycja i wiara.” znanego fotografa Tomasza Tomaszewskiego z udziałem Nielsen Polska

15-03-2016


Firma Nielsen Polska po raz kolejny miała wielki zaszczyt oprawić fotografie jednego z najlepszych polskich fotografów pana Tomasza Tomaszewskiego.

(more…)

Wystawa „NIEMEN” w Ney Gallery&Prints kwiecień 2015 r.

30-04-2015


Firma Nielsen Polska, zajmująca się najwyższej jakości wyrobami ramiarskimi, była partnerem wystawy poświęconej wybitnemu kompozytorowi, wokaliście, instrumentaliście, felietoniście, poecie, twórcy grafik Czesławowi Niemenowi w Ney Gallery&Prints. Na ekspozycję „Niemen” składały się prace twórców, którzy mieli przyjemność poznać i fotografować Czesława Niemena. Zobaczyć było można fotografie żony artysty Małgorzaty Niemen, prace Krzysztofa Gierałtowskiego, Ryszarda Horowitza, Marka Karewicza Chrisa Niedenthala, Lidii Popiel, Andrzeja Świetlika.

(more…)

Rema Days 2015

07-02-2015


Po raz kolejny nasza firma Nielsen Polska była obecna na największej imprezie branży B2B – Rema Days, która odbyła się w dniach od 2 do 6 lutego 2015 r.

(more…)

Wernisaż fotografii w Galerii Miejskiej BWA w Bydgoszczy listopad 2014 r.

16-11-2014


W dniu 16 listopada 2014 roku w Galerii Miejskiej BWA w Bydgoszczy odbyło się otwarcie wernisażu prac autorstwa znakomitego fotografa Ryszarda Horowitza. Wydarzenie to uświetniło festiwal filmowy Camerimage, w którym uczestniczyło wielu znanych gości.

Firma Nielsen Polska miała zaszczyt być autorem oprawy prac prezentowych na wystawie. Oprawę wykonano w profil aluminiowy Nielsen w kolorze czarnym mat oraz bezkwasowe passepartout Nielsen&Bainbridge w kolorze białym.

Otwarcie wystawy “RH75″ Ryszarda Horowitza w Krakowie

09-06-2014


Wystawa “RH75″ – Firma Nielsen Polska była autorem opraw prac słynnego fotografa Pana Ryszarda Horowitza.

Ryszard Horowitz, genialny fotografik, którego dzieła nikogo nie pozostawiają obojętnym, w poniedziałek (5 maja 2014 r.) obchodził 75 urodziny. W tym dniu w Pałacu Sztuki w Krakowie, o godz. 17:00, otwarta została wystawa  pod hasłem “RH75″.

Firma Nielsen Polska miała niewątpliwy zaszczyt zadbać o oprawę prac prezentowanych na wystawie.

(more…)

Aukcja charytatywna “Obrazki do pokoju Twojego Dziecka”

07-06-2014


7 czerwca 2014 r. odbyła się aukcja charytatywna „Obrazki do pokoju Twojego Dziecka”.
Partnerem tej aukcji była nasza firma Nielsen Polska.

(more…)

Najlepsze dla Urody- URODA BEAUTY EXPERT 2012

23-03-2013


14 stycznia 2013 r. w eleganckiej restauracji Amber Room, w Pałacu Sobańskich, siedzibie Polskiej Rady Biznesu po raz 11 odbyło się Uroczyste przyznanie tytułów „Najlepsze dla Urody URODA BEAUTY EXPERT 2012”. Plebiscyt został zorganizowany przez Uroda Beauty Expert.

Jak co roku, na Gali “Najlepsze dla Urody” pojawili się przedstawiciele rynku kosmetycznego oraz goście ze świata mediów, show biznesu i kultury. Wieczór umilił występ wokalisty i gitarzysty Bartosza Grzanka, lidera zespołu Tosteer – laureata najważniejszych festiwali bluesowych w Polsce. Wyniki zostały ogłoszone w lutowym wydaniu miesięcznika „Uroda”, które 15 stycznia trafiło do kiosków.

Oprawą dyplomów dla laureatów plebiscytu zajęła się nasza firma Nielsen Polska.

(more…)

Dekoratornia- Fragmenty odcinków!

04-01-2013

Viva Photo Awards!

30-12-2012


Firma Nielsen Polska po raz kolejny w Vivie!!!

Firma Nielsen Polska po raz kolejny miała zaszczyt uczestniczyć w Gali “Viva! Photo Awards”. Jest to konkurs fotograficzny organizowany przez dwutygodnik „VIVA!”. Co roku jury konkursu wyłania najbardziej utalentowanych, którzy dzięki wygranej mają szansę na dynamiczny rozwój w dziedzinie fotografii. Co roku firma Nielsen jest zapraszana do udziału w tym wydarzeniu.

Oficjalna gala wręczenia nagród odbyła się 2 października w Teatrze Wielkim w Warszawie. Rozdanie nagród uświetniło otwarcie wystawy fotografii wybitnej polskiej portrecistki Zofii Nasierowskiej.

(more…)

Wesołych świąt!

17-12-2012


Życzenia Świąteczne!!!!

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy,
aby przy świątecznym stole nie zabrakło
światła i ciepła rodzinnej atmosfery,
A Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.

(more…)

Kolejny odcinek Dekoratorni!!!!

13-11-2012


Kolejny odcinek Dekoratorni. Zapraszamy do oglądania!!!

UWAGA!!!

25.11.2012 o godz. 13.00


można  zobaczyć ponownie nasze produkty w programie „Dekoratornia” na TV4.


(more…)