Nielsen w Polsce

Nielsen w Polsce

Firma Nielsen Polska sp. z o.o. istnieje w Polsce od 1994 roku. Celem naszej firmy jest dostarczanie najwyższej jakości wyrobów ramiarskich łączących technologię ze stylem.

Nielsen Bainbridge Group Home™ znany jest wśród specjalistów związanych ze sztuką i dziedzictwem kultury na każdej szerokości geograficznej. Konserwatorzy sztuki, ramiarze, czy też fotograficy znajdą w firmie Nielsen nową jakość i inspiracje do swoich projektów. Zaufały nam prestiżowe instytucje, takie jak Art Institute w Chicago, Bibliotheque Nationale w Paryżu, Columbia University w Nowym Jorku, Hebrew University w Jerozolimie, czy British National Library w Londynie.

Celem naszej firmy jest dostarczanie najwyższej jakości wyrobów ramiarskich łączących technologię ze stylem. Nasze produkty projektowane są z pasją dla piękna i chcemy, by było ono obecne nie tylko w muzeach i galeriach, ale również we wnętrzach biur, salonów sprzedaży, centrów handlowych, czy też restauracji i hotelów. Tworzone z pomysłem i innowacyjnym podejściem, stają się doskonałym rozwiązaniem nie tylko dla sztuki ale i dla biznesu.

Współpracujemy z zakładami ramiarskimi, instytucjami finansowymi, laboratoriami fotograficznymi, galeriami, muzeami oraz firmami. Wyroby nasze cieszą się dużym powodzeniem nie tylko w kraju a także na całym świecie. Cały czas staramy się udoskonalać naszą ofertę dzięki szybkiej reakcji na docierające z rynku sygnały o nowych trendach panujących wśród sztuki i całej oprawy obrazów.

Pozostajemy do Państwa całkowitej dyspozycji i zapewniamy, że współpraca z nami to gwarancja sukcesu dzięki wysokiej jakości oferowanych towarów oraz profesjonalizmowi w kontaktach z klientami.