Prestiżowy wernisaż znanego fotografa Tomasza Tomaszewskiego z udziałem naszej firmy Nielsen Polska!!!

07-11-2012


Firma Nielsen Polska poraz kolejny miała wielki  zaszczyt oprawić fotografie jednego z najlepszych fotografów p. Tomasza Tomaszewskiego!!!

18 września, już po raz drugi w tym roku, ambasador USA Lee A. Feinstein wydał przyjęcie na cześć Tomasza Tomaszewskiego i Małgorzaty Niezabitowskiej. Firma Nielsen była również jednym z gości tego przyjęcia.

Małgorzata Niezabitowska i Tomasz Tomaszewski, ceniony duet dziennikarsko-fotograficzny, powrócili z podróży po Stanach Zjednoczonych, w trakcie której dokumentowali zmiany w miejscach, które odwiedzili przed 25-ciu laty przygotowując fotoreportaż „Discovering America”, opublikowany w „National Geographic” w 1988 roku. Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie sponsorowała ich wystawę „Rediscovering America – a Generation Later”. Tradycyjnie ambasador zaprosił nas do udziału w tym projekcie. Dobrane ze szczególną precyzją nasze ramy podkreśliły piękno prezentowanych fotografii.

Na zdjęciu: Jacek Balant (Dyrektor Generalny Nielsen Polska), A.Feinstein (ambasador USA)Małgorzata Niezabitowska, Tomasz Tomaszewski

“Rediscovering America – a generation later” – wernisaż wystawy zdjęć Tomasza Tomaszewskiego po powrocie z Małgorzatą Niezabitowską z dziennikarskiej podroży po U.S.A., Rezydencja Ambasadora USA, Warszawa