Profile aluminiowe do ram

Tym co jest najważniejsze w oprawie obrazów to przede wszystkim jej trwałość oraz podkreślenie ukrytego piękna. Wykorzystane do tego celu listwy aluminiowe będą idealnie wpisywały się w klimat nowoczesnego mieszkania czy miejsca pracy. Oprawione w nie zdjęcia, prace własnego autorstwa czy dzieła sztuki nowoczesnej będą zwracały na siebie uwagę. Jest raczej pewnym, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Nasza oferta listw oraz akcesoriów montażowych jest przygotowana z myślą o każdym pomieszczeniu, dlatego każdy profil aluminiowy posiada bogato rozbudowana gamę kolorystyczną.

Aluminium w czasach Napoleona III Bonapate było uznawane za metal półszlachetny, który wartością przewyższał nawet złoto. Od kiedy nauczono się wytwarzać go za pomocą elektrolizy, jego cena dramatycznie spadła. Nie wiązało się to jednak ze spadkiem jego popularności. Jest to to metal o najbardziej rozpowszechnionych właściwościach na Ziemi. Mamy z nim do czynienia wszędzie. Nie dziwi również fakt, że odnalazł swoje szczególne zastosowanie w oprawie obrazów.

Niezwykle piękne i trafione jest połączenie aluminiowego profilu z dziełem sztuki nowoczesnej. Oprawione obrazy są gotowe do szybkiego montażu na każdej płaskiej powierzchni. Zagospodarowanie ścian w domu czy miejscu pracy będzie niezwykle proste. Zachęcamy zatem do inspirowania się naszymi przykładowymi realizacjami, bowiem dzięki temu znajdziesz coś dla siebie!