Viva Photo Awards!

30-12-2012


Firma Nielsen Polska po raz kolejny w Vivie!!!

Firma Nielsen Polska po raz kolejny miała zaszczyt uczestniczyć w Gali “Viva! Photo Awards”. Jest to konkurs fotograficzny organizowany przez dwutygodnik „VIVA!”. Co roku jury konkursu wyłania najbardziej utalentowanych, którzy dzięki wygranej mają szansę na dynamiczny rozwój w dziedzinie fotografii. Co roku firma Nielsen jest zapraszana do udziału w tym wydarzeniu.

Oficjalna gala wręczenia nagród odbyła się 2 października w Teatrze Wielkim w Warszawie. Rozdanie nagród uświetniło otwarcie wystawy fotografii wybitnej polskiej portrecistki Zofii Nasierowskiej.

W czasie Gali  wszystkie prezentowane zdjęcia, oprawione zostały  w ramy i passe-partout firmy Nielsen, które podkreśliły niepowtarzalny charakter eksponowanych fotografii.

Tegoroczna edycja “VIVA! Photo Awards” okazała się rekordowa.
Ponad 8 tysięcy uczestników nadesłało 10 tysięcy fotografii. Już po raz czwarty zdjęcia oceniało jury w składzie: fotograficy Chris Niedenthal i Robert Wolański, projektantka Gosia Baczyńska, redaktor naczelna „VIVY!” Katarzyna Przybyszewska oraz dyrektor artystyczny „VIVY!” Marek Knap. Tradycyjnie obradom konkursowym przewodniczył światowej sławy fotokompozytor Ryszard Horowitz.

Na zdjęciu: Pani Marzena Reinert (Dyrektor ds. Komunikacji) oraz Pan Jacek Balant (Dyrektor Generalny Nielsen Polska)